Služby

Nabízíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech a bytech, rekonstrukce – renovace – bytových jader, rekonstrukce koupelny, kuchyně i celého bytu.

Součástí naší nabídky jsou vodoinstalatérské a topenářské práce, elektroinstalatérské práce, zednické, bourací, vyklízecí a malířské práce.

Provádíme montáž obkladů a dlažeb, koupelny, kuchyně, chodby, haly, rodinné domy a byty, komerční prostory, drobné stavební úpravy a zaměření, konzultace a poradenství.

Zajistíme montáž kuchyňské linky, připojení vodoinstalace, spotřebičů, rekonstrukci rozvodů vody a kanalizace, demontáž vany a instalaci vany nové, položíme dlažbu a obklady.

Dodáme veškerou sanitární techniku (umyvadlo, sprchový kout, WC, bidet,…).

Umíme  podlahy ze sádrovláknitých desek Farmacell (desky jsou vyrazně tvrdší, pevnější a odolnější než sádrokarton), řezání zdí z jakýchkoliv materiálů a vyztužení otvorů, nejen dveřních.

Naše  služby zahrnují  BEZPLATNÉ KONZULTACE A BEZPLATNÉ VYPRACOVÁNÍ CENOVÉ NABÍDKY.

Jak probíhá spolupráce?

  1. Kontaktuje nás – telefonem nebo mailem.
  2. Domluvíme si společnou schůzku.
  3. Na schůzce nás seznámíte s tím jaké jsou Vaše požadavky a představy –  pomůžeme Vám navrhnout řešení, poradíme s rozmístěním zařízení, předmětů,…
  4. Vypracujeme a zašleme Vám možnosti řešení spolu s finančním rozpočtem – samozřejmě bezplatně!
  5. Po doladění detailů podepíšeme smlouvu a zahájíme rekonstrukci.
  6. Vlastní rekonstrukce.

Jak probíhá rekonstrukce?

Rekonstrukce bytového jádra vyzděním z tvárnic YTONG

Doba trvání rekonstrukce je přibližně 6-10 dní podle zadání zákazníka. V této době bude odstraněno stávající umakartové jádro, odstranění odpadu, vystavění příček z YTONGu, vybudování nové elektroinstalace, vody, odpadů, položení obkladů a dlažby, štukování, vymalování, montáž zařizovacích a dekoračních předmětů, úklid a předání stavby.

Rekonstrukce bytového jádra montáží sádrokartonu

Doba trvání rekonstrukce je přibližně 6-10 dní podle zadání zákazníka. V této době bude odstraněno stávající umakartové jádro, odstranění odpadu, montáž sádrokartonové příčky, vybudování nové elektroinstalace, vody, odpadů, položení obkladů a dlažby, štukování, vymalování, montáž zařizovacích a dekoračních předmětů, úklid a předání stavby.

Obložení stávajícího vyzděného jádra

Doba trvání přibližně 5 dní podle zadání zákazníka. Odstranění stávajícího obkladu, nová elektroinstalace, voda, odpady, položení obkladů a dlažby, štukování, vymalování, montáž zařizovacích a dekoračních předmětů, úklid a předání stavby.